Veľký Meder termálne kúpalisko THERMAL CORVINUS - Slovensko

Veľký Meder - Reštaurácia - SPA & Wellness Hotel Orchidea***

Priestor a atmosféra tu zohrávajú dôležitú úlohu a prispejú k skvelému zážitku z jedla a chuti, ktorý je našou prioritou. Súčasťou hotela je atraktívne riešená reštaurácia s kapacitou 50 osôb a  útulná kaviareň s kapacitou 14 osôb. Niektoré pobytové SPA & Wellness hotely ponúkajú all-inclusive programy, kde pri príchode do hotela, spolu s fyzioterapeutom vypracujú pre hosťa individuálny program v záujme jeho potrieb a možností. Ochutnať môžete špeciality medzinárodnej a slovenskej kuchyne, a určite si vyberiete aj z našej širokej ponuky exkluzívnych vín z pivnice Topolčianky.

Či už Vás do nášho hotela privedie čokoľvek, iste sa radi dobre najete vďaka našej skvelej kuchyni. V príjemnej atmosfére reštaurácie hotela je pre Vás pripravené príjemné prostredie a jedálenský menu plné nevšedných kulinárskych zážitkov. Chýbať nesmie ani tradičné slovenské a maďarské špeciality. Je naším prianím, aby každý zákazník z našej reštaurácie odchádzal nadmieru spokojný. Preto ponúkame nielen veľmi chutné pokrmy a osviežujúce nápoje, ale aj ústretovú a ochotnú obsluhu.

Poznáte termály Veľký Meder?
1) Ideálne miesto pre liečenie pohybového ústrojenstva.
2) Ideálne miesto pre cyklistov, rodiny s deťmi a dôchodcov. Najviac slnečních dní na Slovensku Vám vždy zpríjemní Vašu dovolenku vo Veľkom Mederi.
3) Jeden deň si odskočte na výlet do starobylého mesta Gyor, Komárno, navštívte blízke hlavné mestá Budapešť, Bratislava alebo Viedeň.
4) Pobyty, akcie a ubytovanie máte bez sprostredkovateľa za nejlepšie ceny.