Termálne kúpalisko Veľký Meder - Thermal Corvinus Slovensko


Tobogánový svet • Tobogánový svet otvorilo kúpalisko pri príležitosti 40. výročia založenia.Tobogánový svet ponúka množstvo adrenalínových atrakcií, niektoré z nich sú na Slovensku novinkou. Môžete si vyskúšať točivý, super rýchly či vrtký tobogan. Na kĺzanie môžete použiť gumové kolesá. Tobogány  človeka zatočí, "zhltne" v lieviku, vystrelí na U-rampe kolmo hore. Je tu dokonca tobogán so štyrmi samostatnými dráhami vedľa seba, kde sa môže celá rodina pretekať o to, kto dosiahne najlepší čas. A to nie len tak akože. Všetko snímajú kamery, zaznamenávajú rýchlosť a na tabuli si môže každý pretekár pozrieť umiestnenie.
 • Jazda na toboganoch je možná po vložení kreditu ( 3,00 EUR, 6,00 EUR, 9,00EUR) do čipového náramku. Po vyčerpaní kreditu, kredit môžete znova doplniť.Nevyčerpanú čiastku Vám vyúčtujeme v pokladni pred výstupom cez turniket. Po výstupe cez turniket, nevysporiadané kredity zakúpené na tobogany nie je možné vyúčtovať!

Cenník

Family Slide0,15 EUR / 1 jazda
Tunnel - Funnel0,25 EUR / 1 jazda
Vahadlo0,25 EUR / 1 jazda
Multislide0,25 EUR / 1 jazda

Vahadlo

 • Stupeň obtiažnosti skĺznutia je ťažká.
  Výška šmýkajúcej sa osoby - min. 120cm
  Štartovacia výška - 11,08 m
  Dĺžka - 74,9 m

  Na gumových matracoch ktoré môžete používať sami, či vo dvojici vyštartujete z výšký 11,08m prudkým šmýkaním sa smerom dole a potom zas hore. Rýchlosť tobogánu je pomerne vysoká a je doplnená vodnými atrakciami.

Tunnel - Funnel

 • Stupeň obtiažnosti skĺznutia je stredne ťažká.
  Výška šmýkajúcej sa osoby - min. 110cm
  Štartovacia výška - 11,08 m
  Dĺžka - 100,17 m

  Tobogán je tvarom veľmi zaujímavý, má veľa zákrut a zatočení. Vytvára správny adrenalín. Na konci tejto cesty vôjdete do veľkej "cibule" kde Vás to ešte zatočí a vymrští do pristávacieho bazéniku.

Multislide - 4 dráhy

 • Stupeň obtiažnosti skĺznutia je stredne ťažká.
  Výška šmýkajúcej sa osoby - min. 110cm
  Štartovacia výška - 8,18 m
  Dĺžka - 61 m

  Tento tobogán tvoria štyri samostatné dráhy, vďaka ktorým sa môže zabávať celá rodina spolu. Šmýkať sa môžete na šmýkacích koberčekoch alebo aj bez. Tobogán je vhodný aj pre deti od minimálnej výšky 110 cm.


Poznáte termály Veľký Meder?
1) Ideálne miesto pre liečenie pohybového ústrojenstva.
2) Ideálne miesto pre cyklistov, rodiny s deťmi a dôchodcov. Najviac slnečních dní na Slovensku Vám vždy zpríjemní Vašu dovolenku vo Veľkom Mederi.
3) Jeden deň si odskočte na výlet do starobylého mesta Gyor, Komárno, navštívte blízke hlavné mestá Budapešť, Bratislava alebo Viedeň.
4) Pobyty, akcie a ubytovanie máte bez sprostredkovateľa za nejlepšie ceny.