Termálne kúpalisko Veľký Meder - Thermal Corvinus Slovensko


Tobogánové šialenstvo • Tobogánový svet otvorilo kúpalisko pri príležitosti 40. výročia založenia.Tobogánový svet ponúka množstvo adrenalínových atrakcií, niektoré z nich sú na Slovensku novinkou. Môžete si vyskúšať točivý, super rýchly či vrtký tobogan. Na kĺzanie môžete použiť gumové kolesá. Tobogány  človeka zatočí, "zhltne" v lieviku, vystrelí na U-rampe kolmo hore. Je tu dokonca tobogán so štyrmi samostatnými dráhami vedľa seba, kde sa môže celá rodina pretekať o to, kto dosiahne najlepší čas. A to nie len tak akože. Všetko snímajú kamery, zaznamenávajú rýchlosť a na tabuli si môže každý pretekár pozrieť umiestnenie.

Tunnel - Funnel

 • Stredne ťažký
  Výška šmýkajúcej sa osoby - min. 110cm
  Štartovacia výška - 11,08 m
  Dĺžka - 100,17 m

Multislide - 4 dráhy

 • Stredne ťažký
  Výška šmýkajúcej sa osoby - min. 110cm
  Štartovacia výška - 8,18 m
  Dĺžka - 61 m

Vahadlo

 • Ťažký
  Výška šmýkajúcej sa osoby - min. 120cm
  Štartovacia výška - 11,08 m
  Dĺžka - 74,9 m

Cenník

Family Slide0,15 EUR / 1 jazda
Tunnel - Funnel0,25 EUR / 1 jazda
Vahadlo0,25 EUR / 1 jazda
Multislide0,25 EUR / 1 jazda
 • Jazda na toboganoch je možná po vložení kreditu ( 3,00 EUR, 6,00 EUR, 9,00EUR) do čipového náramku. Po vyčerpaní kreditu, kredit môžete znova doplniť.Nevyčerpanú čiastku Vám vyúčtujeme v pokladni pred výstupom cez turniket. Po výstupe cez turniket, nevysporiadané kredity zakúpené na tobogany nie je možné vyúčtovať!


Poznáte termály Veľký Meder?
1) Ideálne miesto pre liečenie pohybového ústrojenstva.
2) Ideálne miesto pre cyklistov, rodiny s deťmi a dôchodcov. Najviac slnečních dní na Slovensku Vám vždy zpríjemní Vašu dovolenku vo Veľkom Mederi.
3) Jeden deň si odskočte na výlet do starobylého mesta Gyor, Komárno, navštívte blízke hlavné mestá Budapešť, Bratislava alebo Viedeň.
4) Pobyty, akcie a ubytovanie máte bez sprostredkovateľa za nejlepšie ceny.